Orijen

Ветаптека ФаунаХаус
Фільтри
 • ORIJEN PUPPY LARGE BREED Біологічно відповідне...

  3 218.00 грн.
  У складі Біологічно Відповідних ™ кормів ORIJEN високий рівень протеїну і обмежена кількість вуглеводів, представлених сочевицею, нутом, гарбузом, зеленню і фруктами, ці інгредієнти сприяють плавному надходженню цукру в кров'яне русло, знижуючи ризик розвитку діабету і ожиріння. 85% м'ясо (2/3 СВІЖЕ або сире м'ясо, 1/3 дбайливо дегідратоване м'ясо) 38% високопоживних протеїнів з м'яса 100% з м'ясних інгредієнтів, визнаних придатними для вживання в їжу людиною (до того як інгредієнти доставляються до кухні). БЕЗ змісту екстрактів рослинних протеїнів (з картоплі або гороху) БЕЗ високогликемических вуглеводів (з тапиоки, картоплі, рису) Без глютену або ЗЕРНА Упаковка : 11.4кг.
 • ORIJEN PUPPY Біологічно відповідне харчування для...

  223.00 грн.3 218.00 грн.
  У складі Біологічно Відповідних ™ кормів ORIJEN високий рівень протеїну і обмежена кількість вуглеводів, представлених сочевицею, нутом, гарбузом, зеленню і фруктами, ці інгредієнти сприяють плавному надходженню цукру в кров'яне русло, знижуючи ризик розвитку діабету і ожиріння. 85% м'ясо (2/3 СВІЖЕ або сире м'ясо, 1/3 дбайливо дегідратоване м'ясо) 38% високопоживних протеїнів з м'яса 100% з м'ясних інгредієнтів, визнаних придатними для вживання в їжу людиною (до того як інгредієнти доставляються до кухні). БЕЗ змісту екстрактів рослинних протеїнів (з картоплі або гороху) БЕЗ високогликемических вуглеводів (з тапиоки, картоплі, рису) Без глютену або ЗЕРНА Упаковка : 340г , 2кг, 6кг, 11.4кг.
 • ORIJEN SENIOR Біологічно відповідне харчування для...

  938.00 грн.3 218.00 грн.
  У складі Біологічно Відповідних ™ кормів ORIJEN високий рівень протеїну і обмежена кількість вуглеводів, представлених сочевицею, нутом, гарбузом, зеленню і фруктами, ці інгредієнти сприяють плавному надходженню цукру в кров'яне русло, знижуючи ризик розвитку діабету і ожиріння. 85% м'ясо (2/3 СВІЖЕ або сире м'ясо, 1/3 дбайливо дегідратоване м'ясо) 38% високопоживних протеїнів з м'яса 100% з м'ясних інгредієнтів, визнаних придатними для вживання в їжу людиною (до того як інгредієнти доставляються до кухні). БЕЗ змісту екстрактів рослинних протеїнів (з картоплі або гороху) БЕЗ високогликемических вуглеводів (з тапиоки, картоплі, рису) Без глютену або ЗЕРНА Упаковка : 2кг, 11.4кг.
 • ORIJEN 6 FISH CAT&KITTEN Біологічно відповідне...

  245.00 грн.2 458.00 грн.
  У складі Біологічно Відповідних ™ кормів ORIJEN високий рівень протеїну і обмежена кількість вуглеводів, представлених сочевицею, нутом, гарбузом, зеленню і фруктами, ці інгредієнти сприяють плавному надходженню цукру в кров'яне русло, знижуючи ризик розвитку діабету і ожиріння. 85% риби (2/3 СВІЖА або сира риба, 1/3 дбайливо дегідратована риба) 42% високопоживних протеїнів з риби 100% риби, придатної для вживання в їжу людиною (до того як інгредієнти доставляються до кухні). БЕЗ змісту екстрактів рослинних протеїнів (з картоплі або гороху) БЕЗ високогликемических вуглеводів (з тапиоки, картоплі, рису) Без глютену або ЗЕРНА Упаковка : 340г , 1.8кг, 5.4кг .
 • Orijen CAT & KITTEN Біологічно відповідне...

  245.00 грн.2 190.00 грн.
  У складі Біологічно Відповідних ™ кормів ORIJEN високий рівень протеїну і обмежена кількість вуглеводів, представлених сочевицею, нутом, гарбузом, зеленню і фруктами, ці інгредієнти сприяють плавному надходженню цукру в кров'яне русло, знижуючи ризик розвитку діабету і ожиріння. 85% м'ясо (2/3 СВІЖЕ або сире м'ясо, 1/3 дбайливо дегідратоване м'ясо) 15% нізкоглікеміческім овочі та фрукти 40% високопоживних протеїнів з м'яса 100% з м'ясних інгредієнтів, визнаних придатними для вживання в їжу людиною (до того як інгредієнти доставляються до кухні). БЕЗ змісту екстрактів рослинних протеїнів (з картоплі або гороху) БЕЗ високогликемических вуглеводів (з тапиоки, картоплі, рису) Без глютену або ЗЕРНА Упаковка : 340г , 1.8кг, 5.4кг .
 • ORIJEN 6 FISH DOG Біологічно відповідне харчування для...

  207.00 грн.3 709.00 грн.
  У складі Біологічно Відповідних ™ кормів ORIJEN високий рівень протеїну і обмежена кількість вуглеводів, представлених сочевицею, нутом, гарбузом, зеленню і фруктами, ці інгредієнти сприяють плавному надходженню цукру в кров'яне русло, знижуючи ризик розвитку діабету і ожиріння. 85% риби (2/3 СВІЖА або сира риба, 1/3 дбайливо дегідратірованої риби) 38% високопоживних протеїнів з риби 100% риби, придатної для вживання в їжу людиною (до того як інгредієнти доставляються до кухні). БЕЗ змісту екстрактів рослинних протеїнів (з картоплі або гороху) БЕЗ високогликемических вуглеводів (з тапиоки, картоплі, рису) Без глютену або ЗЕРНА Упаковка : 340г , 2кг, 6кг, 11.4кг .
 • ORIJEN ORIGINAL DOG Біологічно відповідне харчування...

  223.00 грн.4 022.00 грн.
  У складі Біологічно Відповідних ™ кормів ORIJEN високий рівень протеїну і обмежена кількість вуглеводів, представлених сочевицею, нутом, гарбузом, зеленню і фруктами, ці інгредієнти сприяють плавному надходженню цукру в кров'яне русло, знижуючи ризик розвитку діабету і ожиріння. 85% м'ясо (2/3 СВІЖЕ або сире м'ясо, 1/3 дбайливо дегідратоване м'ясо) 38% високопоживних протеїнів з м'яса 100% з м'ясних інгредієнтів, визнаних придатними для вживання в їжу людиною (до того як інгредієнти доставляються на кухні). БЕЗ змісту екстрактів рослинних протеїнів (з картоплі або гороху) БЕЗ високогликемических вуглеводів (з тапиоки, картоплі, рису) Без глютену або ЗЕРНА Упаковка : 340г , 2кг, 6кг, 11.4кг , 17кг.
 • ORIJEN FIT&TRIM CAT Біологічно відповідне...

  245.00 грн.2 324.00 грн.
  У складі Біологічно Відповідних ™ кормів ORIJEN високий рівень протеїну і обмежена кількість вуглеводів, представлених сочевицею, нутом, гарбузом, зеленню і фруктами, ці інгредієнти сприяють плавному надходженню цукру в кров'яне русло, знижуючи ризик розвитку діабету і ожиріння. 85% м'ясо (2/3 СВІЖЕ або сире м'ясо, 1/3 дбайливо дегідратоване м'ясо) 15% нізкоглікеміческім овочі та фрукти 44% високопоживних протеїнів з м'яса 100% з м'ясних інгредієнтів, визнаних придатними для вживання в їжу людиною (до того як інгредієнти доставляються до кухні). БЕЗ змісту екстрактів рослинних протеїнів (з картоплі або гороху) БЕЗ високогликемических вуглеводів (з тапиоки, картоплі, рису) Без глютену або ЗЕРНА Упаковка : 340г , 1.8кг, 5.4кг .
 • ORIJEN 6 FISH CAT&KITTEN TREATS Ласощі для...

  268.00 грн.
  Виготовлені з риби (100%), ласощі ORIJEN містять біологічно Відповідний ™ рівень протеїну 58%. Упаковка : 35г.
 • ORIJEN ORIGINAL TREATS Ласощі для...

  268.00 грн.447.00 грн.
  Біологічно Відповідні ™ ласощі для собак ORIJEN ORIGINAL виготовлені з м'ясних інгредієнтів (100%) і зовсім не містять вуглеводів. Ми рекомендуємо давати ласощі ORIJEN в помірній кількості, як корисний винагороди, не більше 5% від добового раціону, г / сут. У кожному шматочку міститься всього три калорії. Упаковка : 42.5г, 92г
 • ORIJEN 6 FISH DOG TREATS Ласощі для...

  402.00 грн.648.00 грн.
  Біологічно Відповідні ™ ласощі для собак ORIJEN SIX FISH виготовлені з м'ясних інгредієнтів (100%) і зовсім не містять вуглеводів. Ми рекомендуємо давати ласощі ORIJEN в помірній кількості, як корисний винагороди, не більше 5% від добового раціону, г / сут. У кожному шматочку міститься всього три калорії. Упаковка : 42.5г, 92г
 • ORIJEN ADULT FREEZE DRIED М’ясні медальйони для...

  389.00 грн.861.00 грн.
  На відміну від традиційних кормів для домашніх тварин, корми лінії Orijen Freeze-Dry готуються без обробки високими температурами, варіння або пропарювання, тому вони повністю зберігають всі природні властивості дійсно свіжих канадських інгредієнтів. Інгредієнти в кормах лінії ORIJEN Freeze-Dry зберігають не тільки всі свої поживні речовини, а й природний смак, який Ваша собака полюбить по-справжньому. Корми Ориджа Фриз-Драй містять 90% м'яса, 10% фруктів, овочів і ягід. Упаковка: 170г ,454г.