Ваша корзина покупок пуста.

Зоомагазин Київ

 

     
        

Інноваційний нашийник для довготривалого захисту cобак та котів від бліх, волосоїдів, іксодових кліщів

Зоомагазини – це спеціалізовані магазини для продажу тварин та усьго необхідного для їх утримання фірм виробників з різних куточків світу. Це магазини куди утримувач тварини може завітати зі своїм улюбленцем .

Інтернет зоомагазин — це віртуальна вітрина з детальним описом товару, фотографієй та ціною. За допомогою цієї электронної вітрини можливо придбати усе необхідне для хатніх тварин . Зробити свій вибір легко по каталозі , запропонованому на сайті магазину. 

Правильний вибір допоможуть зробити досвідченнні ветеринари-консультанти .

Робити покупки в такому зоомагазині легко і просто знаходячись вдома чи на роботі . Для цього треба вибрати з каталога сподобавшийся товар, додати його в корзину та оформити замовлення. Замовлення буде доставлене кур'єром по зазначеній  адресі чи в інше місто по Україні відпралено "Новою Поштою" .
Наш зоомагазин "ФАУНАХАУС" пропонує також й ветеринарні препарати в широкому асортименті.

З товарів, які необхідні для утримання хатніх тварин , зоомагазин пропонує харчування для гризунів та птахів, ласощі та мінеральні домішки, якісне імпортне харчування  для рибок, собак, кішок, а також  фільтри та компресори, декоративні  рослини, декоративні камінці та керамічні декорації для оформлення акваріума чи тераріума.

В зоомагазині ФаунаХаус можливо придбати одяг для собак та котів , сумки для  песиків кімнатно-декоративних порід, терраріуми для рептилій чи павуків. Крім цього, зоомагазин пропонує повідці та ошийники,  шлейки самих різних дизайнів та призначення. Взуття для собак, специальні защіпки для довгої шерсті собак , різноманітні гребенці, пуходерки, фурмінатори та машинки для стрижки  – все це запропонує зоомагазин.

Київ може похвалитися розвинутою зооіндустрієй. В великих магазинах тут можливо знайти майже усе! Але якісну кваліфіковану пораду надати може продавець не кожного зоомагазину . Перед придбанням чи то цуценяти , чи то кошеняти , чи то папуги , чи то маленького хом'ячка краще отримати поради від фахівців-ветеренарів . Як придбати здорову тварину ? Що знадобиться для утримування ? Яка тварина підійде людині хворій на алергію? Отримавши кваліфікованні відповіді на усі Ваші запитання легко зробити правильний вибір при придбанні маленького улюбленця .

Тут, на сайті інтернет-магазину, можливо знайти опис товару від виробника та відгуки від покупців, що дає найбільш точну характеристику продукту. Але пам'ятайте, що у тварин усе індивідуально та те, що підійшло одній собаці, не обов'язково підійде вашій чи навпаки. При покуці та застосуванні товару бажано залишити свій власний відгук на сайті магазину, який буде корисний і сайту і його користувачам.